درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی توان در سال ۱۳۴۸ فعالیت خود را آغاز نمود و با تولید انواع قطعات اجاق گاز مبله قدم به عرصه تولید نهاد. این مجموعه در سال ۱۳۶۵ و با استعانت از تجربیات پیشین به تولید انواع اجاق گاز رومیزی و مبله با برند توان گاز پرداخت و سپس تولید انواع بخاری گازی را نیز در دستور کار خود قرار داد.

توان گاز در سال ۱۳۷۸ موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد جهانی نظیر ایزو۹۰۰۰، ایزو ۱۴۰۰۰ و ایزو۱۸۰۰۰ (سیستم مدیریت یکپارچه) گردید.اخذ این گواهینامه ها گام بلندی در تولید بر مبنای سیستم های پیشرفته و مطابق با دانش روز برداشت و با تولید انواع بخاری در طرح ها و ظرفیت های مختلف جایگاه خود را در بازار مستحکم تر نمود.با افزایش توانایی های بالقوه شرکت و با اتکا بر تجربیات نیروی انسانی در سال ۱۳۸۵ مدیران این مجموعه با توجه به نیاز بازار و همچنین در جهت تکمیل سبد محصولات اقدام به تولید انواع کولر آبی در ظرفیت های متنوع نمودند و این محصول را نیز به تولیدات خود افزودند.

دغدغه مدیران این مجموعه به منظور تولید کالای با کیفیت ایرانی موجب شد تا در کولر آبی همانند بخاری های گازی توجه به کیفیت سرلوحه کلیه عوامل تولید قرار گرفته و محصولاتی با کیفیت بالا روانه بازار گددد که این عامل سهم بسزایی در جایگاه محصولات توان در بازار کشور داشته است. علاوه بر بازار کشور عزیزمان ایران این مجموعه در سالهای اخیر با نفوذ در کشور های منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا (MENA) و هم چنین کشورهای حوزه CIS و روسیه موفق به صادرات محصولات خود شده و با توسعه هر چه بیشتر صادرات به این مناطق سعی در افزایش سهم بازار در مناطق مذکور داشته است. نفوذ و توسعه حضور در سایر کشور ها نیز در افق راهبردهای آتی این شرکت قرار دارد. شرکت تولیدی صنعتی توان علاوه بر تلاش جهت ارائه محصولان با کیفیت، ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مصرف کنندگان را نیز از وظایف و تعهدات اصلی خود می داند. توان با دارا بودن ۵۰۰ نماینده خدمات پس از فروش فعال در سراسر کشور خدمات نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیرات محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارزشمند خود ارائه می دهد. واحد خدمات پس از فروش مرکزی توان با نظارت مداوم بر عملکرد شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش، مرکزی توان با نظارت مداوم بر عملکرد شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش، پیوسته می کوشد تا کیفیت خدمات را بهبود بخشیده تا محصولات تولیدی این شرکت بیشترین آسایش را برای هموطنان فراهم آورد. توان در سالهای اخیر در راستای مدیریت استراتژیک، استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه را در کنار مدیران با تجربه جهت توسعه تخصص در میان نیروی انسانی در دستور کار قرار داده و با برگزاری جلسات مداوم با مشاوران متعدد در زمینه برنامه ریزی و تولید، توسعه محصول، فروش، خدمات پس از فروش و ….زمینه را برای توسعه هرچه بیشتر تجارب نیروی انسانی فراهم نموده است. هم چنین شرکت در راستای بهبود و گسترش خطوط تولید و نحوه انبارش اقدام به تاسیس سوله های مجهز نموده است.